YAZ STAJI DUYURUSU VE EVRAKLARI

ÖĞRENCİLERİN 2023 YAZ STAJI İÇİN HAZIRLAYACAKLARI EVRAKLAR VE YAPILACAKLAR:

 1. TIBBİ LABORATUVAR VE PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ, İLK VE ACİL YARDIM İLE OPTİSYENLİK PROGRAMI ÖĞRENCİLERİNİN YAZ STAJI İÇİN “ZORUNLU YAZ STAJI FORMUNU” EKSİKSİZ DOLDURMANIZ GEREKMEKTEDİR.
 2. YAZ STAJI TARİHLERİ İKİ GRUP OLACAK ŞEKİLDE AYARLANMIŞTIR. STAJ YAPACAĞINIZ YERLE STAJ TARİHİNİZİ BELİRLEYİNİZ VE FORMDA İŞARETLEYİNİZ.
 3. STAJ YAPACAĞINIZ YERİN ONAYI OLMADAN FORMU TESLİM ETMEYİNİZ.
 4. SGK GİRİŞİ STAJIN BAŞLAMASINA 1 HAFTA KALA YAPILACAĞINDAN, İLGİLİ BELGEYİ E-DEVLETTEN STAJ BAŞLAMA TARİHİNDEN 1 HAFTA ÖNCE ALABİLİRSİNİZ.
 5. YAZ STAJI BAŞVURUSU KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLERİN “ZORUNLU YAZ STAJI BAŞVURU FORMUNU” ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ ARACILIĞIYLA MUTLAKA BİZİM BİRİME ONLİNE VE DAHA SONRA YAZILI-İMZALI-MÜHÜRLÜ HALİNİN ULAŞTIRILMASI GEREKMEKTEDİR.
 6. YAZ STAJI DEĞERLENDİRME FORMU STAJ BİTİMİNDE, STAJ YAPTIĞINIZ BİRİMİNİZE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
 7. STAJ SÖZLEŞMESİ TALEP EDEN KURUM OLURSA, ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ VASITASIYLA İLETİŞİME GEÇİNİZ.
 8. STAJLARDA DEVAMSIZLIK HAKKINIZ BULUNMAMAKTADIR VE YAZ STAJINI EKSİKSİZ 30 İŞGÜNÜ YAPMAK ZORUNDASINIZ. RAPOR ALIRSANIZ MUTLAKA HEMEN (EN GEÇ 3 İŞGÜNÜNE KADAR) ÇALIŞTIĞINIZ BİRİME VE OKULA RAPORUNUZU BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.
 9. BAŞKA BİR ÜNİVERSİTEYE ÖZEL ÖĞRENCİ OLARAK GİDENLER (ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HARİÇ), O ÜNİVERSİTEDEKİ DANIŞMAN HOCALARIYLA İLETİŞİME GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR. BUNUN DIŞINDA YAZ STAJI YERİ İLE İLGİLİ BİR SORUNUNUZ VARSA DANIŞMANINIZA ULAŞINIZ.
 10. SKS (SAĞLIK, KÜLTÜR VE DAİRE BAŞKANLIĞINDAN- 40 TL) TEMİN EDİLECEK STAJ DEFTERİNİZİ STAJ BAŞLAMADAN ÖNCE TEMİN EDİP FOTOĞRAF YAPIŞTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR.
 11. STAJ DEFTERİNİN İLK SAYFASINI EKSİKSİZ DOLDURUNUZ VE FOTOĞRAF YAPIŞTIRINIZ
 12. STAJ BİTİMİNDE BİRİM SORUMLUSUNA (İLGİLİ UZM. DR. VEYA DR. OPTİSYENLİKTE İSE BİRİM SORUMLUSUNA) İMZALATIN VE OKUL AÇILDIKTAN EN GEÇ 3. HAFTAYA KADAR OKULUMUZUN YAZI İŞLERİNE TESLİM EDİNİZ.

 

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Formları:

ÖĞRENCİ STAJI DEGERLENDİRME FORMU

ZORUNLU YAZ STAJI BAŞVURU FORMU

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Formları:

ÖĞRENCİ STAJI DEGERLENDİRME FORMU

 

 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.